כיורים מונחים

כיורים מונחים הינם סוג של כיור אמבטיה המונח על גבי ארון האמבטיה או משטח השיש, במקום להיות שקוע או מותקן מתחת. כיורים אלה דומים בצורתם לקערות או כלי קיבול, ומכאן שמם. הם ידועים במראה האופנתי והמודרני שלהם, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור עיצובים עכשוויים של חדרי אמבטיה. כיורים מונחים מגיעים במגוון צורות, כולל עגול, סגלגל ומלבני, וזמינים במגוון רחב של חומרים כמו זכוכית, קרמיקה, אבן ומתכת. מגוון זה מאפשר לכם לבחור כיור מונח המשלים בצורה מושלמת את האסתטיקה הכללית של חדר האמבטיה שלכם.


מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. כיורים
  3. /
  4. כיורים מונחים
צבע לבן מבריק בגימור שיש כיור חרס מונח לבן מבריק שיש

כיור חרס מונח לבן מבריק שיש

מחיר: 450

ממה עשויים כיורים מונחים?

כיורים מונחים מגיעים במגוון חומרים, כל אחד מציע מראה ותחושה ייחודיים. החומרים הנפוצים ביותר כוללים זכוכית, קרמיקה, אבן ומתכת. כיורים מונחים מזכוכית פופולריים בזכות המראה החלקלק והמודרני שלהם וזמינים במגוון צבעים ודוגמאות. כיורים מונחים מקרמיקה הינם קלאסיים ורב-תכליתיים, משתלבים היטב בסגנונות חדר אמבטיה שונים. כיורים מונחים מאבן, כגון אלו העשויים משיש או גרניט, מספקים אסתטיקה טבעית ויוקרתית אך דורשים איטום קבוע כדי לשמור על יופיים. כיורים מונחים ממתכת, בדרך כלל עשויים מנירוסטה או נחושת, מוסיפים נופך תעשייתי או כפרי לחדר האמבטיה. לכל חומר יש צרכים משלו מבחינת תחזוקה ועמידות, לכן שקלו את אורח החיים והעדפות העיצוב שלכם בעת בחירת חומר הכיור המונח המתאים לחדר האמבטיה שלכם.


כיצד כיורים מונחים משדרגים את עיצוב חדר האמבטיה?

כיורים מונחים הם בחירה פופולרית לחדרי אמבטיה מודרניים, המציעים אלמנט עיצובי ייחודי ואלגנטי. הם יושבים על גבי ארון הכיור או משטח השיש, ויוצרים נקודת מוקד בולטת שמושכת את העין מיד. מיקום מוגבה זה לא רק מוסיף נופך של תחכום, אלא גם מאפשר חופש יצירתי רב יותר בעיצוב חדר האמבטיה.

אחת הדרכים העיקריות שבהן כיורים מונחים משדרגים את עיצוב חדר האמבטיה היא באמצעות מגוון החומרים שלהם. ניתן למצוא כיורים מונחים מזכוכית, קרמיקה, אבן ומתכת, כאשר כל אחד מהם מביא את האסתטיקה והמרקם הייחודיים שלו לחלל. כיור זכוכית מונח, למשל, מוסיף תחושה חלקה ועכשווית, בעוד כיור אבן יכול לספק מראה טבעי וכפרי יותר. גיוון זה מאפשר לכם לבחור כיור שתואם באופן מושלם לסגנון ולנושא של חדר האמבטיה שלכם.


בנוסף למגוון החומרים, כיורים מונחים מגיעים בצורות וגדלים רבים, כולל סגלגל, עגול, מלבני ואפילו עיצובים בהתאמה אישית. מגוון אפשרויות זה מאפשר התאמה אישית נוספת, מה שמקל על מציאת כיור מונח שמתאים הן לצרכים הפונקציונליים והן להעדפות העיצוב שלכם.

יתרה מכך, ניתן לשלב כיורים מונחים עם מגוון רחב של סגנונות ברזים, מה שמשפר את הרבגוניות שלהם. ברזים גבוהים ואלגנטיים משלימים לעתים קרובות את הגובה והעיצוב של כיורים מונחים, ומוסיפים לאסתטיקה הכללית. בין אם אתם שואפים למראה מינימליסטי או לעיצוב מתוחכם יותר, כיורים מונחים יכולים להיות מרכיב מפתח בהשגת האסתטיקה הרצויה לכם בחדר האמבטיה.


מהם שיקולי ההתקנה לכיורים מונחים?

בעת התקנת כיורים מונחים, יש לקחת בחשבון את גובה משטח השיש, שכן כיורים אלו יושבים מעל לפני השטח. ודאו שיש ברשותכם ברז גבוה מספיק כדי להגיע מעל הכיור. בנוסף, יציבות היא קריטית; יש לאבטח את הכיור כראוי כדי למנוע תנועה. לבסוף, בדקו ניקוז מספק כדי למנוע הצפת מים.


אליה ארונות מציעים לכם מגוון מרהיב ואיכותי של כיורים מונחים, מוזמנים להתרשם בקטלוג!


logo בניית אתרים